Twoje Forum

Przejrzyj forum poniżej, aby zobaczyć co możesz zrobić lub idź do Ustawień, aby zarządzać Kategoriami.

Zacznij Z Forum

Dokonaj podglądu witryny, aby nawigować Forum. Tu dodajesz, edytujesz i usuwasz posty oraz komentarze.
 Views
5Posts

Odkryj Super Funkcje

Piękne wzory, nieograniczone dyskusje, wymiana na żywo - wszystko tutaj!
 Views
3Posts

Wyróżnij Się W Tłumie

Chcesz wyjątkowy post? Dodaj zdjęcia, style tekstu i więcej - to proste!
 Views
3Posts

Zrób To Na Telefonie

Dodaj i usuń posty oraz komentarze. Opublikuj witrynę, a później zaloguj się na Wix na telefonie.
 Views
3Posts
New Posts
 • Admin
  Apr 5, 2018

  Nie przy komputerze? Zarządzaj łatwo swoim forum w telefonie. Twórz, usuwaj i zmieniaj kolejność postów lub udostępniaj je w mediach społecznościowych. Włącz/wyłącz swoje komentarze itd. Możesz również przypiąć swoje ulubione posty, aby więcej ludzi je zobaczyło i zaangażowało się w społeczność twojego forum. Ponieważ Wix Forum jest tak przyjazne urządzeniom mobile, gdy juz je skonfigurujesz, wystarczy tylko telefon.
 • Admin
  Apr 5, 2018

  Nasze nieskomplikowane rozwiązanie mobilne oznacza, że forum jest łatwe w obsłudze, działa podobnie jak na komputerze stacjonarnym i wygląda pięknie na każdym telefonie. Użytkownicy mogą robić wszystko ze swojego telefonu. Pisać posty, komentarze, dodawać zdjęcia, zabawne emotikony, udostępniać w mediach społecznościowych itp.
 • Admin
  Apr 5, 2018

  Dzięki mobilnym powiadomieniom push, zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na forum. Aby zarejestrować się do powiadomień push, udaj się do swojej Strony Profilowej> Ustawienia . Kiedy zdecydujesz się na powiadomienia push, będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy ludzie polubią posty, będą komentować, wspomną cię w komentarzu i gdy ktoś kogo obserwujesz opublikuje post.